הדרכה אישית בעולש או בסקייפ

מלמד יוגה לילדים וחסרים לך רעיונות?

מלמדת ונתקלת בקשיים שונים בעבודה?

מוזמנים אליי...

אני עורכת בביתי מפגשים פרטניים של העשרה ותמיכה מקצועית במדריכי יוגה לילדים שכבר עובדים ומלמדים בשטח ומודה שאני ממש נהנית לשפוך מהידע והניסיון הרב שלי.

אז כל מי שמרגיש צורך בחיזוק ,תמיכה ורעיונות נוספים מוזמנים לפנות אליי בפרטי ולתאם מפגשים.  

המפגשים ניתנים בביתי במושב עולש בעמק חפר או דרך הסקייפ.

054-8016910

 


"אני רוצה להמליץ בחום על המפגשים הפרטניים עם נעמי לובל, קבענו לשני מפגשים לפי השעות והימים שנוחים לי ולה בביתה המקסים והמתוק האווירה הייתה מרגיעה ומרעננת ולמדתי וקיבלתי המון רעיונות חדשים.המון המון תודה שוב נעמי!"

סול נוי כספי- מדריכת יוגה לילדים


"רציתי לשתף שלפני מספר שבועות ראיתי שנעמי מקסימה פרסמה הזמנה למפגשים פרטניים ומותאמים אישית בנושא הוראת יוגה לילדים.היות וכבר זמן רב אני מעוניינת להשתתף בקורס שבהנחייתה בוינגייט, אבל לא מתאפשר לי בימי חמישי, מיד קפצתי בשמחה על ההצעה.
כמורת יוגה לילדים בתחילת דרכי אני נתקלת בדילמות ושאלות וגם מעוניינת ללמוד כמה שיותר כלים ורעיונות לשיפור ההוראה (ואין חכם/ה כבעל/ת ניסיון ללמוד ממנו/ה ).
נעמי באה לקראתי והתאימה את זמני המפגש לימים ולשעות שנוחים לי, וגם ריכזה (לבקשתי) את כל השעות ל2 מפגשים ארוכים (כי אני גרה קצת רחוק).
המפגשים עצמם היו באווירה ביתית נעימה ורגועה, והכי חשוב : המענה לצרכים ולשאלות שלי בנושאים ממוקדים, וכמות הידע הרבה שקיבלתי ממנה בנתינה אוהבת, מתווספים ל"ארגז הכלים" שלי וכבר באים לידי ביטוי בהוראה.
אני ממליצה בחום ומכל הלב!!!"

יעל לקשמי- מדריכת יוגה לילדים 


"אני רוצה להמליץ בחום על השתלמות אישית עם נעמי. המפגש איתה היה מאוד מעשיר והעניק לי הרבה מאוד כלים חדשים לעבודה עם ילדים בשיעורי יוגה. נעמי השרתה נעימות ורוגע, לימדה בצורה עניינית והכירה לי דרך התנסות וחוויה את שפת הקשב ואיך להעביר אותה לילדים. ההשתלמות והמפגש עם נעמי העשירו מאוד את הידע שלי בתור מורה ליוגה ובתור תלמיד יוגה.תודה !"

רם הררי- מורה ליוגה ומדריך יוגה לילדים

"השבוע נתתי לעצמי מתנה - לקבל הדרכה פרטנית מנעמי פונדק-לובל
הרגשתי זקוקה לעזרה שקשורה בעבודה עם ילדים והחלטתי להרים טלפון ולקבוע.
המפגש היה ממלא השראה, מעשיר, מאוד מועיל בפועל. (כבר התחלתי ליישם..:)). ממליצה בחום"
קרן שליו- מורה ליוגה למבוגרים ולילדים

"פניתי לנעמי בבקשה להדרכה בסקייפ, בעקבות אתגר מאוד גדול –

הוראת יוגה ל-11 קבוצות מכיתות א-ו, בבית ספר שרוב התלמידים בו מדברים רק ערבית (ואני לא), כולל שתי כיתות של חינוך מיוחד.
את פגישת ההדרכה תיאמתי עם נעמי טלפונית, בשיחה שבה היא שמעה את השאלות העיקריות ואיתרנו יחד את הצרכיםם המרכזיים, שעלו לאחר 3 חודשי עבודה ללא הדרכה.
מהשניה שהתחיל מפגש הסקייפ שלנו, קיבלתי הנחיה עניינית, מקצועית ביותר, שופעת ובהתאם למה שביקשתי ממנה.
הפגישה בסקייפ מאוד הקלה עלי מבחינת לוח הזמנים שלי ויחד עם זאת חווית המפגש נותרה שלמה ויכולתי לראות ולשמוע ברור את ההנחיה, כולל הדגמות של תנוחות יוגה ושימוש באביזרים בשילוב תרגילי ההרפיה, הריכוז והנשימה.
בתור מתרגלת ותיקה של יוגה עם ניסיון בהוראת יוגה למבוגרים, כל כך שמחתי על החיבור עם נעמי – על הרגישות שלהה והיכולת הדיאלוגית, על מקצועיות בלתי רגילה ואיך שכל זה מכוון גם עבורי וגם עבור הילדים אל עבר חוויה אותנטית של יוגה, שבה אנו לומדים להתחבר פנימה – לגוף, לנשימה ולנשמה.
לאחר ההדרכה שקיבלתי אונליין, נעמי עוד שלחה לי באימייל חומרים רלוונטיים נוספים כגון דפי הנחיה מרוכזים למשחקי יוגה עםם ילדים, תרגילי נשימה ועוד. ממש מזל שפניתי אליה!
כמובן שלא מיצינו הכל במפגש אחד – נראה שלנעמי יש הרים של אוצרות לחלוק – אך סימנו נושאים לעבודה להמשך הדרך ואני חשה הקלה שיש לי למי לפנות במהלך השנה האינטנסיבית הזו, בנוגע לעיבוד הדברים שקורים בשטח, ותכנון עתידי והכל בקלות ובפשטות דרך המחשב." 

לילי מדריכת יוגה למבוגרים ולילדים