מפגשים אישיים של יוגה תרפיה 

ביוגה תרפיה עוזרים לאדם שחווה חולי/קושי בריאותי או רגשי ליצור תנאים לבריאות בחיים. זה כולל בניית תירגול אישי מותאם לבית והנחיות שמגבירות בריאות.

מדובר על מפגש אחד או מפגש קבוע שבועי איתי אצלי בבית או אצלכם בבית או דרך הזום.

המפגשים מתאימים לכל אחד ויכולים לעזור בהקלה של כאבים פיזיים כמו כאבי גב, מפרקים,בטן וכו', בהתמודדות עם קשיים רגשיים שונים כמו מתח גדול בחיים,תיסכולים ועוד. מתאים לאנשים מבוגרים,לנשים בהריון הרוצות לקבל תמיכה בתקופת ההריון ולהכין עצמן ללידה קלה וטובה,ולאנשים החיים עם בעיות רגשיות. המפגשים כוללים תשאול מקיף ובדיקת הצרכים האישיים של האדם. יצירת תירגול אישי הבייתה המותאם לאדם והמאפשר ליישם תרגילים ביום יום. יש לי ניסיון רב בעבודה פרטנית עם מבוגרים, אנשים המתמודדים עם מחלה, נשים בהריון לפני לידה,ילדים עם בעיות קשב וריכוז ועוד.

אני עובדת בצורה פרטנית עם אנשים שסובלים מכאבי גב, מחרדות.

מתאים גם לאנשים המתמודדים עם סרטן כתמיכה בטיפולים שהם עוברים.

ישנה אפשרות גם להגיע לביתכם למפגש במרחב הפרטי שלכם. ומוזמנים למרחב המופלא והמרפא שלי במושב עולש בעמק חפר. 

לאחר המפגש הראשון איתי ישנה אפשרות לקבל תירגול אישי לבית שמותאם לכם -כדף תירגול או כהקלטה או כסירטון קצר.כך שתוכלו להמשיך לתרגל בבית באופן קבוע.

דברו איתי ונבדוק איך אני יכולה לעזור לכם.

054-8016910


"מי שעוד לא גילה , יהיה לו קשה להבין כמה הנאה ניתן למצוא במזרן גומי , כרית פשוטה ומורה מעולה . נוף שדות להרי שומרון שעה אחת בשבוע . פשוט לעצור לרגע ולמצוא מחדש את השלווה עם גמישות ,ריכוז ,נשימה וכוח . ברגע שמוצאים מורה טובה זה חוויה שונה לגמרי . מומלץ בחום " .

                                                            אלעד- בן 35, עובד בכיר בחברת הוט