הקורס ה-12 למדריכי יוגה לילדים במכון וינגייט

יפתח בנובמבר 2020

זהו קורס שנתי המיועד למדריכי יוגה למבוגרים, לאנשי חינוך וגננות ולכל מי שיש לו אהבה לילדים וליוגה ורוצה לחבר ביניהם.

מטרות הקורס: הקניית כלים מעשים להוראת יוגה לילדים. .ההכשרה תהיה לעבודה עם ילדים בגילאי 15-3 עם התייחסות ספציפית לעבודה המותאמת לגילאים השונים ולעבודה עם נוער בחינוך המיוחד
תכנית הלימודים כוללת נושאים כמו:
התאמת יוגה לעולמם של ילדים, לימוד השימוש ביצירה, בדמיון, בסיפור ובתנועה בדרך של חוויה אישית, תוך שימת דגש על ההיבטים הפסיכולוגי פיסיולוגיים של הילד , שימוש ביוגה וטכניקות של הרפיה לילדים עם צרכים מיוחדים דרכי ההוראה: התנסות חווייתית ויצירתית של כל אחד באמצעות תנועה, משחק,דמיון וצליל ומציאת הדרך האישית של כל אחד לעבודה עם ילדים.

תאריך פתיחת הקורס הבא- נובמבר 2020 ימי חמישי 14:30-9:00 במכון וינגייט, נתניה

 

תודה לך נעמי! שהיית ונתת ותמכת ,שכל-כך העשרת ושיתפת מהידע שלך והניסיון.תודה על הרוך, ההכלה, הרגישות והחכמה שלך,לאט לאט זה מחלחל בי יותר ויותר,כמה משמעותי ועוצמתי היה הקורס והתקופה הזו עבורי,וזה כך בזכותך ובזכות הנשים הבאמת מיוחדות ומדהימות.תודה על חוויה נפלאה, מאתגרת ומעצימה.
קורס מדהים. הגעתי בלי ניסיון בכלל בהדרכת ילדים ויצאתי עם שפע כלים!! הקורס עזר לי מאוד לעשות תפנית בחיי ומסוכנת נסיעות הפכתי למורה ליוגה לילדים במשרה מלאה הכי מומלץ וגם לא פחות חשוב: קורס פשוט כייפי!! ונעמי מדהימה"

הילה מאיר ציון מדריכת יוגה לילדים מחזור 2015


"מומלץ בחום! קורס ייחודי עם מורה ייחודית, ששמה דגש רציני על פיתוח יצירתיות של כל אחת ואחד ממשתתפי הקורס, וכמו-כן שימת דגש בקורס גם על עבודה קבוצתית עם הילדים וגם התבוננות ומתן כלים לעבודה עם הפרט לפי צרכיו וחולשותיו."

הגר סמיאטיץ, מחזור 2009


איך לסכם את קורס היוגה לילדים עם נעמי פונדק לובל?

אולי הכי פשוט כך: הלוואי ויכולתי להתחיל את השנה הזו מחדש... מדי שבוע נסעתי לווינגייט מירוחם. א

אחרי מעט שעות שינה ונסיעה ארוכה, נכנסתי אל אולם התרגול תמיד בשמחה גדולה. לשבת על מזרן היוגה, לצד מקבץ מגוון של נשים מיוחדות ומעוררות השראה, ולהאזין בסקרנות והנאה לקול הרך והחם של נעמי. נעמי מקצועית ומנוסה מאוד, מעבירה את החומר בצורה מרתקת ושואבת. הקורס בנוי בצורה מאוד נכונה, מאוד מעשי ופרקטי ויחד עם זאת מאוד מעמיק. שמחה כ"כ שבחרתי דווקא בקורס בווינגייט עם נעמי. אני מתרשמת כי זהו הקורס הכי מקיף ומקצועי להוראת יוגה לילדים שיש כיום בארץ. ממליצה בחום! 

אפרת תמיר, מחזור 2017


"נעמי תודה רבה על קורס עשיר, מגוון ומהנה.

הבאת איתך תחומים שונים ומגוונים אליהם את מחוברת.
תחומים שהפכת עבורי לחלק בלתי נפרד מהיוגה.
הראית לנו את החיבור של יוגה ואירוודה, יוגה ותנועה, יוגה ומגע, יוגה וצליל, יוגה וציור, יוגה ומנדלה, יוגה ואקרובטיקה, יוגה וצ'קרות, יוגה והורמונים, יוגה וקשב וריכוז, יוגה ואוטיזם, יוגה ביחד, יוגה לבד והחשוב ביותר היוגה והילדים.
והיום הקשרים הללו בלתי נפרדים .
בדרכים יצירתיות ושקטות לימדת אותנו להתחבר, לחבר ולהפוך לחברות. חברות למסע, לגילוי, לשינוי, ליוגה.
יוגה לילדים בזכותך היא באמת שליחות.
היוגה היא דרך חינוכית וטיפולית ולשם אני לוקחת אותה. לחנך ליוגה ולטפל דרך יוגה. להתבונן דרך יוגה ולהיות יוגה.
הקורס מסודר ומאורגן באופן שמעביר תהליך והעמקה. ממש כמו ספירלה. ניכר כי השקעת רבות בבנייתו.
תודה לך על התמיכה, על הגילוי, על הליווי העוטף ללא שיפוט, על כל המתנות הרבות שהענקת לנו בקורס הזה. על השקט שלך, היציבות, ההקשבה, ההכלה.
ובהצלחה בהפצת היוגה ודרכך החשובה.
שתזכי לכל השפע בחזרה!
המון אהבה"
מירי פרופ קוגן ,מחזור 2017

 

קורס מדריכי יוגה לילדים במכון וינגייט